Malowarki drogowe

Malowarka drogowa Graco LineLazer 3400

Malowarka drogowa LineLazer 3400

LineLazer 3400 to malowarka do hydrodynamicznego malowania pasów drogowych. Wybór preferowany przez wykonawców linii granicznych miejsc parkingowych i remontów nawierzchni metodą „seal coating”.

Malowarka drogowa PowrLiner 4955

Malowarka drogowa PowrLiner 4955

PowrLiner 4955 został zaprojektowany i zbudowany dla wykonawców, którzy poważnie myślą o szybkim i rentownym wykonywaniu prac związanych z malowaniem pasów na dużą skalę. Model hydrauliczny PowrLiner 4955 – 1.50 GPM (5,7 l/m)

Malowarka drogowa Sure Stripe

Malowarka drogowa Sure Stripe 

Malowarka Sure Stripe 4350 jest idealnym urządzeniem dla średnich i dużych zadań. Należą do nich parkingi, skrzyżowania, ścieżki rowerowe i wiele innych zastosowań, gdzie potrzebna jest zwiększona wydajność.

Malowarka drogowa

Niezawodna w działaniu malarka drogowa to urządzenie funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Posługiwanie się tym sprzętem nie wymaga użycia dużej siły fizycznej. Prawidłowo dobrana malarka drogowa może być użyta do wyznaczania linii granicznych, miejsc parkingowych, a także przeprowadzania remontów nawierzchni metodą „seal coating”. 

Proponowana przez nasz sklep internetowy malarka drogowa jest urządzeniem przydatnym w robotach drogowych i publicznych. Ten agregat malarski, drogowy przydaje się do znakowania chodników, a także powierzchni znajdujących się w aglomeracjach miejskich. Sprzęt ten gwarantuje bardzo szybkie, estetyczne i precyzyjne malowanie na powierzchni znaków oraz pasów o dowolnej szerokości a także długości. Rekomendowana przez nas malarka drogowa jest dostępna w naszej ofercie, w różnych wersjach do wyboru. Sprzęt ten spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej, dotyczące urządzeń przemysłowych. Zaawansowana technologicznie malarka drogowa jest bardzo wydajna w działaniu, dokładna i łatwa w obsłudze. To wielofunkcyjne urządzenie o potwierdzonej skuteczności działania. Produkt ten może być elementem wyposażenia firm oferujących roboty drogowe. Malarka drogowa znanego i cenionego producenta to urządzenie bardzo łatwe do czyszczenia. Jest ono wyposażone w pojemnik, który mieści od 1 do nawet 30 l farby wodnej lub też na bazie rozpuszczalnika. 

Jakie zalety ma malowarka drogowa marki Graco?

 Jednym ze sprzętów, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów firmowych, odwiedzających nasz sklep internetowy, jest malowarka drogowa Graco. To urządzenie znanego i cenionego producenta, który zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem innowacyjnego sprzętu, przeznaczonego do malowania natryskowego. W ofercie marki Graco znajdują się także maszyny do rozpylania powłok wykończeniowych i ochronnych. To firma o prawie 100 – letniej tradycji, założona w 1926 roku. Proponowana przez nas malowarka drogowa Graco jest wykonana bardzo solidnie, co podwyższa jej walory użytkowe. Sprzęt ten posiada specjalny system kontroli, umożliwiający optymalne dozowanie farby, potrzebnej do naniesienia na dowolnie wybraną powierzchnię. Malarka drogowa Graco jest urządzeniem natryskowym, które można wygodnie transportować. Działanie sprzętu nie pozostawia smug, co znacznie różni go od innych urządzeń, przeznaczonych do malowania. Rekomendowana przez nas malarka drogowa Graco jest wyposażona w elektryczną pompę tłokową ProX o potwierdzonej badaniami laboratoryjnymi, bardzo długim czasie eksploatacji. 

Czym wyróżnia się agregat do malowania pasów drogowych?

Proponowany przez nas agregat do malowania pasów drogowych umożliwia nałożenie idealnie równej warstwy farby na każdą powierzchnię, bez względu na jej strukturę. Sprzęt ten znacznie skraca czas, jaki potrzebny jest do wykonania robót drogowych. To urządzenie, które jest odporne na intensywną eksploatację. Może ono działać, bez potrzeby odłączania go od źródła zasilania. Zabezpieczone przed przegrzaniem podzespoły i elementy składowe, są dodatkowo pokryte specjalnie dobraną powłoką. Chroni ona wnętrze agregatu przed ryzykiem pojawienia się na poszczególnych częściach rdzawego nalotu. Agregat do malowania pasów drogowych z naszego sklepu internetowego, posiada gąbkę, która ułatwia dozowanie ilości farby, jaka potrzebna jest do wyznaczenia granic czy też rysowania dowolnie wybranych linii. Proponowane przez nas urządzenie natryskowe posiada konstrukcję, w której znajduje się zbiornik trwale połączony z pozostałymi elementami odpowiadającymi m.in. za transportowanie farby. Dysza, w którą wyposażono rekomendowany przez nas agregat do malowania pasów drogowych, jest dostępna wraz z wężem o długości +/- 15 metrów. 

Innowacyjne funkcje, jakie ma agregat do malowania pasów drogowych

Dostępny w naszej ofercie agregat do malowania pasów drogowych jest w stanie nałożyć farbę, również na stare powłoki i uszkodzone chodniki czy też drogi asfaltowe. Polecany przez nas sprzęt posiada wydajny system odpowietrzania. Zawory zwrotne, znajdujące się w jego konstrukcji, mogą być poluzowane w dowolnie wybranym momencie. Wyklucza to pojawianie się jakichkolwiek problemów z skutecznym odpowietrzeniem tego urządzenia. Wbudowany w konstrukcję profesjonalny, niezawodny wskaźnik ciśnienia w wersji olejowej, umożliwia kontrolę tego parametru na każdym etapie wykonywania pracy. Bardzo łatwa wymiana pompy, którą wyróżnia się rekomendowany przez nas agregat do malowania pasów drogowych, wpływa na komfort obsługi i koszty eksploatacji tego sprzętu. Ten nowoczesny agregat do malowania posiada zainstalowany system szybkiej naprawy pompy, który w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii, informuje o niej operatora tego sprzętu. Pozwala to uniknąć dodatkowych problemów w trakcie obsługi tego urządzenia. Agregat malarski przeznaczony do robót drogowych, który można znaleźć w naszym sklep internetowy, posiada niezawodny układ ssący. Jest on odporny na działanie wszelkiego typu chemikaliów.

Nowoczesna malarka drogowa to urządzenie, które przyda się firmom oferującym roboty drogowe. Sprzęt ten jest wydajny w działaniu i wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji.