Drabiny aluminiowe

Drabina magazynowa jezdna

Drabina magazynowa jezdna

Drabina magazynowa SMT firmy FARAONE to doskonałe rozwiązanie dla klientów poszukujących mocnej, stabilnej, wygodnej i wytrzymałej drabiny z podestem roboczym. 

Drabina jednostronna wzmacniana

Drabina jednostronna wzmacniana

Drabina posiada platformę roboczą 27×27 cm oraz możliwości składania po pracy.  Stopnie i podest z blachy ryflowanej oraz zastosowany pałąk zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. 

Drabina teleskopowa składana

Drabina teleskopowa składana

Jest to drabina wyjątkowo uniwersalna, znajdująca zastosowanie jako przystawna lub rozstawna, przy różnicy poziomów podparcia np. na schodach, wyjątkowo lekka, łatwo składana

Drabiny aluminiowe

Solidnie wykonane i łatwe do przenoszenia drabiny aluminiowe to produkty znanych oraz cenionych marek. Są one dostępne w zróżnicowanym zakresie cenowym, co umożliwia wybór produktu dopasowanego do indywidualnych preferencji i oczekiwań danego klienta. 

Nowoczesne drabiny aluminiowe to produkty dostępne w różnych rozmiarach do wyboru. Niektóre z nich mogą posiadać szeroki podest, jak również możliwość zamontowania dodatkowych schowków. Proponowane przez nasz sklep internetowy drabiny aluminiowe mogą składać się z kilku elementów. Sprzęt ten ma uniwersalne zastosowanie. Może być używany, zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach firmowych. Polecane drabiny aluminiowe przydadzą się także firmom wykonującym prace remontowe, budowlane i wykończeniowe. Możliwość regulacji wysokości i rozstawu, którą posiadają drabiny aluminiowe z naszej oferty, pozwala na przystosowanie ich do konstrukcji danego budynku lub też kubatury konkretnego pomieszczenia. Proponujemy drabiny aluminiowe przystawne o wysokości do 20 m, a także wolnostojące, które przydadzą się do pracy na wysokościach, nie przekraczających 5 m. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także drabiny aluminiowe, przeznaczone do ustawiania na schodach. Ich długość nie przekracza 4,55 m. 

Drabiny aluminiowe najwyższej jakości

Solidnie wykonane drabiny aluminiowe z naszego sklepu internetowego są bezpieczne i komfortowe w użyciu. Posiadają one zamontowany u ich podstawy, bardzo szeroki, dolny stabilizator. Został on stworzony w taki sposób, aby był odpornym na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym korodowania. Lekka konstrukcja, którą posiadają drabiny aluminiowe, umożliwia ich wygodne transportowanie, nie tylko przy pomocy pojazdów mechanicznych, ale również przy użyciu siły fizycznej. Drabiny aluminiowe, które można znaleźć w naszym asortymencie, mają masywne prowadnice stalowe. Zapobiegają one wysuwaniu się drabiny. W konstrukcji tych produktów znajdują się także pasy, które chronią przed przypadkowym zsunięciem się i rozsunięcie konkretnego modelu drabiny, w trakcie ustawiania jej oraz wchodzenia na wysokie szczeble. Nowoczesne drabiny aluminiowe z naszego sklepu mają zapadki zapobiegające rozsuwaniu się tego sprzętu w trakcie jego używania i transportowania. To wyroby opatrzone certyfikatem EN-131 o nośności każdego stopnia do 150 kg. 

Przemysłowe rusztowania drabinowe

Wysokiej klasy rusztowania drabinowe, które oferujemy klientom naszego sklepu internetowego, to elementy konstrukcji, jakie mogą być montowane, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Rusztowania drabinowe, które polecamy właścicielom firm budowlanych, remontowych i wykończeniowych, posiadają szereg innowacyjnych zabezpieczeń, co podwyższa komfort używania tego sprzętu. Wyroby te są wyposażone w specjalnie dobrane podpórki, jak również solidnie wykonane podesty. Rusztowania drabinowe z naszego sklepu posiadają jednostronne wejście. Mogą być połączone z pomostem montażowym w postaci schodków z kratkami bądź też w wersji jezdnej. Wytrzymałe rusztowanie drabinowe przydadzą się jako sprzęt dedykowany pracom na schodach czy też przy różnego typu pochyłościach. To wyroby, które można montować w ciasnych korytarzach, ustawiać na klatkach schodowych i w niewielkich pomieszczeniach. Rusztowania drabinowe na schody marki Krause to produkty wielofunkcyjne. Można wykorzystywać je jako podesty robocze, drabiny rozstawne, drabiny wysuwane, a także dwie niezależne drabiny przystawne. 

Jakie zalety mają drabiny z włókna szklanego?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także wysokiej jakości drabiny z włókna szklanego. Są to produkty, które od wielu lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem osób, odwiedzających naszą stronę internetową. Drabiny z włókna szklanego posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są one łatwe do składania i rozkładania. Ich bardzo solidne wykonanie gwarantuje odporność na wszelkiego typu przeciążenia i intensywną eksploatację. Nowoczesne drabiny z włókna szklanego są przystosowane do prac instalacyjnych. To produkty, które nie wymagają konserwacji, ponieważ zostały one skuteczne zabezpieczone przed ryzykiem rdzewienia, pojawiającego się pod wpływem działania wilgoci. Drabiny z włókna szklanego można przechowywać w nieocieplanych magazynach, w których panują bardzo niekorzystne warunki zewnętrzne. Sprzęt ten jest wyposażony w zabezpieczenie jego podstawy przed ryzykiem rozsuwania się lub zsuwania na śliskich bądź też grząskich podłożach. Drabiny z włókna szklanego można bez problemu używać w pomieszczeniach o dużej kubaturze, ponieważ ma ona możliwość regulowania jej wysokości. Wzmocniona podstawa i nogi, pokryte gumowymi elementami, zapobiegają ślizganiu się danego modelu drabiny w trakcie wchodzenia i schodzenia z niego z bardzo dużym obciążeniem. 

Trwałe i funkcjonalne drabiny aluminiowe, jak również rusztowania czy podesty, to sprzęt potrzebny do sprawnego przeprowadzania prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Wszystkie wyżej wymienione produkty posiadają wymagane atesty i certyfikaty jakości.