Agregaty tynkarskie

Agregat Tynkarski BAPRO one MAX 400V

Agregat Tynkarski MAX 400V

Agregat tynkarski został wyposażony nie tylko wysokowydajny kompresor bezobsługowy, mocne i trwałe motoreduktory czy wbudowaną pompę wody ale i specjalny blok wodno – powietrzny wykonany ze stali nierdzewnej

Agregat tynkarski KALETA 5s

Agregat tynkarski KALETA 5s

Doskonały agregat do szerokiego spektrum tynków i zapraw wykończeniowych i montażowych. Kaleta to znany renomowany polski producent zdobywający dziś rynki europejskie, gwarancja serwisu, dostępności części zamiennych i akcesoriów.

Agregat Tynkarski M-4 Max 230V

Agregat Tynkarski M-4 Max 230V 

Agregat tynkarski M-4 MAX 230V jest przeznaczony do podawania mechanicznego suchych zapraw o uziarnieniu do 3 mm takich jak: tynk gipsowy, tynk gipsowo-wapienny, cement, tynk wapienny, tynk wapienno-cementowy, zaprawa murarska…

Agregaty tynkarskie

Zaawansowane technologicznie agregaty tynkarskie to urządzenia najlepszych marek z Polski i Europy. Produkty te zostały zaprojektowane i stworzone w takich firmach, jak Kaleta, Małek, Bapro czy Techmaster. 

Niezawodne w działaniu agregaty tynkarskie to urządzenia zaprojektowane z myślą nie tylko o profesjonalistach, ale również o domowych majsterkowiczach. Sprzęt ten posiada konstrukcję ułatwiającą nakładanie gładzi szpachlowych, tapet natryskowych, zapraw klejowych czy tynków elewacyjnych. Agregaty tynkarskie posiadają wiele niekwestionowanych zalet. Przede wszystkim są to urządzenia energooszczędne, które znacznie skracają czas wykonywania poszczególnych prac, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. To sprzęt, który pracuje z bardzo dużą mocą, ale nie generuje szkodliwych dla zdrowia spalin, jak również nieprzyjemnych hałasów. Dostępne w naszym sklepie internetowym agregaty tynkarskie to urządzenia atestowane i certyfikowane. Posiadają one wszystkie akredytacje Unii Europejskiej, co umożliwia używanie ich nie tylko w Polsce, ale również we wszystkich krajach członkowskich UE. Proponowane przez nas agregaty tynkarskie to urządzenia ślimakowe, które mogą być wykorzystywane do tworzenia systemów dociepleń. Posiadają one wbudowany kompresor, umożliwiający używanie ich do nakładania gładzi szpachlowych o dużej ziarnistości. 

Agregaty tynkarskie – nowoczesne urządzenia 

Proponowane przez nas agregaty tynkarskie to sprzęt, dzięki któremu można bardzo szybko nałożyć tynki akrylowe, mineralne, silikatowe i silikonowe, przy maksymalnym uziarnieniu wynoszącym do 4,0 mm. Domowi majsterkowicze, jak również osoby prowadzące remonty, prace wykończeniowe i budowlane na zlecenie u swoich klientów, mogą wykorzystać rekomendowane przez nas agregaty do tynkowania. To sprzęt niezawodny w działaniu, który posiada skutecznie zabezpieczone podzespoły i części składowe- głównie przed ryzykiem rdzewienia, spowodowanym działaniem wody. Obsługa takich urządzeń, jak agregaty do tynkowania z naszego sklepu internetowego, jest bardzo prosta i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, szkoleń tematycznych czy też dużego doświadczenia. Wszystkie polecane przez nas agregaty do tynkowania mogą być przechowywane w magazynach, składzikach na narzędzia, przydomowych garażach, a także w innych miejscach, bez względu na panującą w nich temperaturę powietrza. Sprzęt ten nie zmienia swoich pierwotnych właściwości i parametrów technicznych pod wpływem gwałtownych skoków temperatury bądź też przymrozków. Z uwagi na to agregaty do tynkowania mogą być używane także na placach budów w okresie wczesnej wiosny i późnej jesieni. 

Agregat szpachlarsko – tynkarski przeznaczony do nakładania gotowych mieszanek

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się agregat szpachlarsko – tynkarski. Jest to urządzenie o bardzo dużej wydajności. W przeciwieństwie do manualnego nakładania gładzi szpachlowych, tapet natryskowych, zapraw klejowych czy tynków elewacyjnych, skraca on czas wykonywania tej pracy, nawet o 50%. Dzięki niemu firmy oferujące swoim klientom usługi remontowe, budowlane czy wykończeniowe, mogą podejmować się znacznie trudniejszych i bardziej czasochłonnych zleceń, jak również obsługiwać dużo więcej osób. Nowoczesny agregat szpachlarsko – tynkarski jest urządzeniem bardzo łatwym do transportowania. Można go bez trudu przewozić w dowolnie wybrane miejsce, jak również ustawiać nawet na grząskim, niezbyt stabilnym podłożu. Sprzęt ten nie reaguje na intensywne promieniowanie słoneczne, dlatego też może przez cały dzień znajdować się na otwartej przestrzeni, bez potrzeby jego zabezpieczenia. To urządzenie, które redukuje straty materiału w postaci zapraw klejowych i tynkarskich do minimum. Pozwala to na precyzyjne odmierzanie danej mieszanki, bez potrzeby uzupełniania jej w trakcie wykonywania prac w budynkach lub poza nimi. 

Agregat ślimakowy tynkarski – sprzęt o nowoczesnej konstrukcji 

Atestowany i certyfikowany agregat szpachlarsko – tynkarski ma uniwersalne zastosowanie. Urządzenie to nadaje się także do nakładania tynków japońskich i strukturalnych, które od dłuższego czasu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Agregat szpachlarsko- tynkarski z naszej oferty jest urządzeniem bardzo łatwym do czyszczenia. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja tego sprzętu pozwala na bardzo szybkie pozbycie się z niej wszelkiego typu osadów czy zanieczyszczeń. Sam proces czyszczenia zajmuje niedoświadczonemu pracownikowi około kwadransa, co umożliwia przygotowanie tego urządzenia do ponownego użycia, nawet na placach budów czy też na otwartej przestrzeni. Uniwersalne zastosowanie, jakie posiada każdy proponowany przez nas agregat ślimakowy tynkarski, jest gwarancją tego, że sprzęt ten poradzi sobie z nakładaniem każdego rodzaju mieszanek. Urządzenie to jest przystosowane do prac w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Posiada ono zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej, a także duży zasobnik, który pomieści aż 60 l gotowej mieszanki gładzi, tapet natryskowych, zapraw klejowych czy tynków elewacyjnych. akrylowych bądź mineralnych. 

Solidnie wykonany agregat szpachlarsko- tynkarski jest urządzeniem o potwierdzonej skuteczności działania. Sprzęt ten ma zastosowanie w branży budowlanej, wykończeniowej i remontowej. Może być łatwo przenoszony w dowolnie wybrane miejsce.